Chutné kura

Na základe neustále medializovaných „škandálov“ o kvalite dovážaného kuracieho mäsa, ubezpečujeme zákazníkov TOPOĽČIANSKEJ reštaurácie, že u nás podávaná kuracina pochádza výhradne od slovenských chovateľov!

Chutné kura s garanciou pôvodu

Či už sú to kuracie vývary, pečienky, stehná, prsia, … proste všetky kuracie jedlá podávané v TOPOĽČIANSKEJ reštaurácii sú pripravované iba z hydiny, ktorá je chovaná na Slovensku, podľa legislatívnych požiadaviek Európskej únie a Slovenskej republiky.

Chutné kura v TOPOĽČIANSKEJ reštaurácii

Mnohé reštauračné zariadenia na Slovensku podávajú zákazníkom zahraničnú hydinu, ktorá môže byť plná chlóru, nadmerného množstva antibiotík, zakázaných látok, je kŕmená nezistiteľnými krmivami a jej pôvod sa vo väčšine prípadov nedá vypátrať. Prečo to robia? Odpoveď je jednoduchá: za kilogram kvalitného slovenského kuracieho mäsa zaplatíte minimálne o 50% viac ako za nekvalitné dovezené.

V TOPOĽČIANSKEJ reštaurácii nám záleží na tom, čo našim zákazníkom podávame. Takže u nás výhradne: chutné, zdravé, kvalitné a slovenské kura s garanciou pôvodu!