Akcie a oslavy

Elegantné priestory TOPOĽČIANSKEJ reštaurácie sú ideálne pre vašu oslavu, firemnú akciu, či menšiu svadbu. Kapacita priestorov pre uzavretú spoločnosť je 35 – 55 osôb.

Oslavy v TOPOĽČIANSKEJ reštaurácii

Uvaríme presne podľa vašich požiadaviek. Menu zostavíme podľa chuti vašich mlsných jazýčkov alebo doporučíme osvedčené a obľúbené jedlá vhodné pre váš typ akcie. Náš tím je pripravený splniť každú požiadavku zákazníka a naplniť očakávania hostí od svojho hostiteľa.

Oslavy a akcie v TOPOĽČIANSKEJ reštaurácii

Neoddeliteľnou súčasťou mnohých osláv je samozrejme aj tanec. V našej reštaurácii sa môžete zabávať pri tanci až do vyčerpania – priestory a hudobnú reprodukciu máme pre vás k dispozícii. Minimálny počet pre uzavretú spoločnosť je 20 osôb alebo dohodou.

 Oslavy v TOPOĽČIANSKEJ reštaurácii

Akciu pre uzavretú spoločnosť vám pripravíme kedykoľvek podľa vášho konkrétneho termínu. Sme flexibilní – všetko pre oslavu zabezpečíme aj v deň objednania, záleží to však na náročnosti požiadaviek zákazníka.

Zverte vašu oslavu do rúk profesionálom. Veríme, že vám bude u nás chutiť a prežijete príjemné chvíle so svojou rodinou a priateľmi v elegantnom prostredí.